top of page
Capture.PNG
Ekrano kopija 2023-04-24 195818.png

REGISTRACIJA Į GONGUS UŽDARYTA

REGISTRATION 

thanks for your effort, now let us do it!

If you have any questions, call by phone+37069829140

or write by e-mailtechnopolis@in-balance.lt 

Gongų terapija

 

„Technopolis“ kartu su „In Balance“ sporto studija jus ragina atrasti valandą sau. Gegužės 18 dieną po darbų jus kviečiame į gongų terapiją.

 

Jei įsisukote į rutiną, susiduriate su dideliu darbo krūviu ar kamuoja nemiga, gongų terapija gali padėti atsipalaiduoti. Ji itin tinka tiems, kieno protas labai aktyvus, jausmai kiek užspausti ar tiesiog kirba daugybė minčių, nuo kurių norisi nors trumpam pailsėti.

 

„Maudynės“' gonge – tai tarsi garso kelionė į save, kurios metu atpalaiduojama giliai paslėpta įtampa. Tai – gyvas ir savo poveikiu stebinantis garso efektas. Šie garsai nuo senų laikų buvo naudojami minčių švarai palaikyti. Šioje gongų skambėjimo versijoje, kurioje dalyvausime, gongai skamba garsiau, įvairiau, joje įsilieja daug kitokių instrumentų improvizacijų.

 

Po gongų terapijos pasijusime ramesni, tarsi išsivalę – tiesiog jausimės geriau. Sakoma, kad po gongų atsiveria kūrybiškumas, pabunda daugiau meilės sau, nuslopsta perdėtos reakcijos į aplinką. Gali būti, kad sumažės nerimas ir net geriau miegosite, tad kviečiame prisijungti.

 

DATA: gegužės 18 d., ketvirtadienis

LAIKAS: 19:30-20:30

VIETA: „Technopolis Nova“, „Jūratė ir Kastytis“ konferencijų salė

KAINA: 20 EUR

 

Būtina registracija, nes vietų skaičius ribotas.

bottom of page